Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na mini torze żużlowym w Przemyślu odbyły się drugie zawody...

30 zawodników wzięło udział w zawodach na mini torze do żużla w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Na mini torze żużlowym w Przemyślu odbyły się drugie zawody PIT-bikeowe. Na starcie stawiło się ponad 30 zawodników, którzy zostali podzieleni na cztery grupy. W najmłodszej grupie kadet prym wiedli zawodnicy miejscowego Spartana Przemyśl, którzy podium wypełnili w komplecie. Zwyciężył Maciej Gudyka tuż za nim uplasował się Arkadiusz Kordek, a trzeci był Mateusz Kuzma. W grupie junior zwyciężył po niesamowitym finale Bartosz Banko. Tuż przed metą wykorzystał błąd prowadzącej Karoliny Wilk, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce przegrywając również z Arkadiuszem Banko. Debiutujący z tym zestawieniu reprezentant gospodarzy Patryk Kuzma zgromadził na swoim koncie 5 pkt. (1,0,1,1, 2) i należy jego występ zapisać na plus w tym niezwykle mocno obsadzonym turnieju. W ostatniej grupie seniorów najlepsi okazali się Mariusz Fierlej, Mateusz Wisz oraz Kamil Wilk jako zawodowcy oraz Andrzej Kocan, Łukasz Nawojski i Szymon Panas jako amatorzy. Maciej Gilowski z KS Spartan radził sobie ze zmiennym szczęściem, ostatecznie zapisując przy swoim nazwisku 6 „oczek”. Obiekt w Przemyślu sprzyja żużlowcom co można zauważyć po wynikach. Poprzednie zawody w ramach Kryterium Asów wygrał reprezentant Stali Rzeszów - Dawid Lampart. Teraz najlepszy okazał się być zawodnik KSM-u Krosno - Mariusz Fierlej.

Majówka 2024. Wiemy co będzie sprawdzać policja. Specjalne policyjne grupy na drogach