Dobry start przeworskich ratowników WOPR na mistrzostwach województwa

Łukasz Solski
123rf.com
9 ratowników przeworskiego WOPR wzięło udział w XII Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Ratownictwie Wodnym. Zawody zorganizowano w Rzeszowie.

Zawody WOPR odbyły się na pływalni przy ul. Matuszczaka w Rzeszowie. Przeworscy ratownicy zmierzyli się z blisko 40 ratownikami i ratowniczkami z Sanoka, Rzeszowa, Tarnobrzega, Przemyśla, Krosna. Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne i drużynowe.

W konkurencji indywidualnej najlepiej z przeworskiego WOPR zaprezentował się Maciej Szpejankowski, który z czasem 01:26:38 uplasował się na siódme miejscu.

W kategorii kobiet Gabriela Janisz z czasem 1:42:50 zajęła piąte miejsce. W wyścigu sztafet 4 x 25 m Przeworskie WOPR reprezentowały dwie drużyny, które zajęły kolejno siódme i ósme miejsce.

Drużyny Przeworskiego WOPR występowały w następujących składach:
Przeworskie WOPR I: Maciej Szpejankowski, Wojciech Maziarz, Michał Majka, Martyna Zając, Gabriela Janisz
Przeworskie WOPR II: Gondek Paweł, Warchoł Łukasz, Zięba Krzysztof, Buja Kamila

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe