Trener Grzegorz Sitek: remis z JKS Jarosław jest zasłużony

Łukasz Solski
Na zdjęciu Grzegorz Sitek, trener Orła Przeworsk.
Na zdjęciu Grzegorz Sitek, trener Orła Przeworsk. Łukasz Solski
- Jechaliśmy do Jarosławia powalczyć o punkty, udało się, remis jest wynikiem zasłużonym - uważa Grzegorz Sitek, trener III-ligowego Orła Przeworsk. W weekend przeworszczanie zremisowali 0:0 z JKS Jarosław.

Prezes Bayernu chwali "Lewego": Nabrał pewności

źródło: Foto Olimpik/x-news

Jak na derby przystało, na boisku było dużo walki, kolorowe kartoniki, zabrakło tylko soli piłkarskiego widowiska, czyli bramek.

Mecz to dwie różne połowy, pierwsza dla JKS, druga połowa dla nas. Duże brawa dla Daniela Furtaka, w pierwszej połowie obronił dwie sytuacje 100 proc. W drugiej połowie 100 proc. sytuacja Yatsenkiva, jednak Cisek obronił. Podziękowania dla zawodników za walkę i determinację. Będziemy grać dalej o każdy punkt i walczyć w każdym meczu.Cieszy że drużyna bardzo dobrze wytrzymała mecz pod względem fizycznym - powiedział Grzegorz Sitek.

Tylko remis w meczu JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk [ZDJĘCIA]

Debiutujący w roli grającego trenera JKS Jarosław, Piotr Cisek uważa, że jego zespół powinien szybko prowadzić

- Pierwsza połowa zdecydowanie dla nas, do przerwy powinno być już 2:0 i po meczu.

Druga połowa to bicie głową w mur. Te wrzutki co zaprezentowaliśmy to jest tragedia, tylko rozgrzewaliśmy ich bramkarza - dodał Cisek.